Paweł Kukiz wyśmiewa "antysystemowca" Komorowskiego
Zmodyfikowano: 12-05-2015

Na kanale KukiziPiersi na You Tube pojawił sie film, obrazujący prawdziwy, lekceważący stosunek Bronisława Komorowskiego i polityków PO do Pawła Kukiza jako kandydata startującego w wyborach na prezydenta. "Pobudka!!! Dobrego Dnia" - napisał Kukiz na swoim profilu na Facebooku udostępnijąc film, prezentujący dużą dawkę prawdy i humoru.

"Ktoś kto idzie do wyborów, wiedząc, że nie wygra jest nie w porządku wobec wyborców"
- przypomniana została wypowiedź prezydenta Komorowskiego. To, że kandydatów nazywał frustratami też mu w filmie nie oszczędzono. "Km jest pan Kukiz? - pytał w TVN natomiast poseł Niesiołowski.


Bronisław Komorowski po przegranej w I turze wyborów prezydenckich ogłosił wszem i wobec, że od zawsze wspierał JOW-y (jednomandatowe okręgi wyborcze). Do tego - uwaga! - ogłosił, że chce referendum w tej sprawie. Paweł Kukiz od dawna postulował w tej sprawie. Pisał nawet do prezydenta. Co o pomyśle Komorowskiego myśli Kukiz?

- Teraz czytam, że prezydent Komorowski od zawsze jest zwolennikiem JOW-ów  :) Śmiech :) . Wkrótce opublikuję nasze petycje do prezydenta. Jakoś wówczas nie był zmianą ordynacji wyborczej szczególnie zainteresowany – napisał ostro Paweł Kukiz.

- Nie wierzcie w te referenda. To ściema i granie na czas. Lep. W ciągu 2-3 dni zamieszczę parę postów i krok po kroku wytłumaczę Wam jak oni mając całkowitą świadomość ZEROWEGO wpływu referendum na zmianę ordynacji manipulują naszymi emocjami – dodał kandydat, który startował w wyborach na prezydenta RP.

 

niezalezna.pl

Komentarze


Czytaj także:

LechKaczynski.org Ruch Społeczny im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego Alternatywa Pol(s)ka bez kompleksów Program PiS 2014 Klub Parlamentarny Prawa i Sprawiedliwości Grupa Europejskich Konserwatystów i Reformatorów PiS.tv Prawa Strona Północnego Mazowsz Biuletyn Informacji Publicznej PiS