Burmistrz Kłos nie chciał pomóc Groszówce w uzyskaniu placu zabaw NIVEA
Zmodyfikowano: 03-04-2015

Groszówka na tle innych dzielnic jest niezwykle „poszkodowanym” osiedlem, ma najsłabiej rozwiniętą infrastrukturę w całej Wesołej , właściwie nie ma dróg utwardzonych o innych mediach nie wspominając. Od kilku miesięcy mieszkańcy usiłują doprosić się choćby o huśtawkę dla dzieci, bo jako jedyni w całej Wesołej nie mają placu zabaw. W zeszłym roku pan Piotr Parzonka zbierał podpisy pod petycją do władz miasta w tej sprawie a radna Krystyna Szyszko wsparła tę akcję stosowną interpelacją. Niestety odpowiedź była jednoznacznie odmowna.

Na początku tego roku pojawiła się szansa dla Groszówki w uzyskaniu darmowego placu zabaw. Firma Nivea rozpoczęła koleją edycję akcji społecznej, podczas, której buduje w wybranych lokalizacjach place zabaw. Warunkiem wzięcia udziału w tym konkursie jest zgłoszenie przez gminę lokalizacji. Pani Szyszko ponownie postanowiła pomóc mieszkańcom w uzyskaniu wyczekiwanego placu zabaw i poprosiła władze dzielnicy o przystąpienie do konkursu. Burmistrz Kłos nie zgodził się na wzięcie udziału w akcji Nivea, tłumacząc się brakiem miejsca na Groszówce (sic!) .

Na początku kadencji w trakcie pierwszych posiedzeń rady, tuż po ponownym wyborze na Burmistrza pan Kłos zadeklarował chęć współpracy z wszystkim klubami i „otwarte drzwi” na pomysły wszystkich w radnych niezależnie od opcji POlitycznych. „Po owocach ich poznacie” jak mówi Pismo, zobaczymy czy dalsze pomysły radnych PIS będą jawnie bojkotowane w tej kadencji przez zarząd dzielnicy.

Komentarze

Gaja - 2015-04-05 22:35:44
No tak, Wesoła nie może zawdzięczać nic PISowi tylko jedynie POsłusznej partii.

Czytaj także:

LechKaczynski.org Ruch Społeczny im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego Alternatywa Pol(s)ka bez kompleksów Program PiS 2014 Klub Parlamentarny Prawa i Sprawiedliwości Grupa Europejskich Konserwatystów i Reformatorów PiS.tv Prawa Strona Północnego Mazowsz Biuletyn Informacji Publicznej PiS