Były poseł PO Andrzej Smirnow przystąpił do klubu PiS
Zmodyfikowano: 20-03-2015

„Chciałbym wyrazić satysfakcję, że Klub Parlamentarny Prawa i Sprawiedliwości się powiększa. Przystąpi do niego poseł Andrzej Smirnow” – poinformował na dzisiejszej konferencji prasowej Przewodniczący KP PiS Mariusz Błaszczak.

Polityk przypomniał, że Smirnow był jedną z najważniejszych postaci Solidarności na Mazowszu, szefem związku na Politechnice Warszawskiej, posłem Porozumienia Centrum, a ostatnio parlamentarzystą PO. „Nie wziął jednak udziału w głosowaniu nad wotum zaufania dla premiera Donalda Tuska” – zwrócił uwagę Mariusz Błaszczak.

„Platforma Obywatelska stała się partią wodzowską, bez jakiegokolwiek ideologicznego przekazu” – podkreślał Smirnow. „Posłowie PO nie mają wiele do powiedzenia, mają się słuchać jedynie decyzji zapadających w kierownictwie” – dodał. „Sejm stał się zbliżony do PRL-owskiego. Nie ma dyskusji. Większość przeforsowuje wszystko, co chce. Sejm nie ma żadnego autorytetu. Tę sytuację trzeba zmienić” – zaznaczył Smirnow.

Polityka to gra zespołowa. Trzeba pracować wspólnie. Zgłosiłem prośbę o przyjęcie do PiS, bo jest najbliższą mi ideowo i programowo partią – powiedział..

pis.org.pl
 

Komentarze


Czytaj także:

LechKaczynski.org Ruch Społeczny im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego Alternatywa Pol(s)ka bez kompleksów Program PiS 2014 Klub Parlamentarny Prawa i Sprawiedliwości Grupa Europejskich Konserwatystów i Reformatorów PiS.tv Prawa Strona Północnego Mazowsz Biuletyn Informacji Publicznej PiS