Projektanci Dolce & Gabbana przeciwnikami homoadopcji i in vitro
Zmodyfikowano: 18-03-2015

Włoscy projektanci Stefano Gabbana i Domenico Dolce otwarcie przyznają się do swojego homoseksualizmu jednak pozostało im trochę zdrowego rozsądku i  wychowanie dzieci przez pary homoseksualne określają jako "sprzeczne z naturą".

W wywiadzie jaki udzielili jednemu z włoskim magazynów podkreślają, iż rodzina powinna pozostać w jej naturalnym i tradycyjnym znaczeniu i nie powinno się eksperymentować w tej kwestii, zwłaszcza w kontekście tak wrażliwym jak wychowanie i adopcja dzieci. Projektanci podkreślają iż jedyna prawdziwa rodzina to związek kobiety i mężczyzny.  Potępili również in vitro, twierdząc, iż jest to sztuczna produkcja ludzi.

Takie oświadczenie nie pozostało bez reakcji ze strony innych gwiazd show biznesu, jako pierwszy wypowiedział się Elton John wzywając do bojkoty produktów firmy.

Zachęcamy wszystkich, którzy zgadzają się z z panami D&G do kupowania ich produktów, cieszymy się, że nie wszyscy w tym świadku zgłupieli.

bn

Komentarze


Czytaj także:

LechKaczynski.org Ruch Społeczny im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego Alternatywa Pol(s)ka bez kompleksów Program PiS 2014 Klub Parlamentarny Prawa i Sprawiedliwości Grupa Europejskich Konserwatystów i Reformatorów PiS.tv Prawa Strona Północnego Mazowsz Biuletyn Informacji Publicznej PiS