Przemysław Wipler popiera Jacka Sasina. "Musimy Warszawę przewietrzyć"
Zmodyfikowano: 28-11-2014

Przemysław Wipler poparł w drugiej turze wyborów prezydenckich kandydata PiS Jacka Sasina. - Z wielką satysfakcją pójdę w niedzielę zagłosować na Jacka Sasina i zachęcam wszystkich, którzy głosowali na mnie do tego samego - powiedział podczas konferencji prasowej Wipler. 

Kandydowałem, by w Warszawie zaszły zmiany. Za rządów HGW wzrósł dług publiczny, ceny za komunikację, kupcy są źle traktowani. Miasto obecnej prezydent traktuje jako spółdzielnię. Warszawa jest tyłem do ludzi  – powiedział Przemysław Wipler na konferencji prasowej.
 
Deklarowałem, że poprę kandydata, który nie podniesie opłat za sfery zdominowane przez miasto, obniży ceny za komunikację. Jacek Sasin popiera 17 z 21 punktów mojego programu. Zagłosuję na Jacka Sasina - mówił.

Nie mamy cały czas II linii metra, metro ma być zbudowane za 250 mln więcej niż pierwotnie planowano, porażki i niepowodzenia mógłbym mnożyć. Zadeklarowałem, że poprę w II turze kandydata, który zobowiąże się do spraw, które dla wyborców Kongresu Nowej Prawicy są najważniejsze. Po pierwsze, że nie zwiększy warszawskich podatków ani o złotówkę. Po drugie, że nie zwiększy biurokracji warszawskiej, wręcz, że będzie ją zmniejszał. Po trzecie zobowiąże się, że nie podniesie opłat związanych z wywozem nieczystości, za transport publiczny, za te sfery, które są zdominowane przez miasto. Po czwarte obiecałem, że poprę osobę, która poprze jak największą liczbę postulatów z tych, które głosiłem w miarach programu Gospodarna Warszawa. Od początku wiedziałem, że tylko jedna osoba może poprzeć te postulaty, ponieważ były one wprost sprzeczne z polityką rządów Hanny Gronkiewicz-Waltz. Poprę kandydata Prawa i Sprawiedliwości Jacka Sasina w wyborach prezydenckich Warszawy – podkreślił Przemysław Wipler.

niezalezna.pl

Komentarze


Czytaj także:

LechKaczynski.org Ruch Społeczny im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego Alternatywa Pol(s)ka bez kompleksów Program PiS 2014 Klub Parlamentarny Prawa i Sprawiedliwości Grupa Europejskich Konserwatystów i Reformatorów PiS.tv Prawa Strona Północnego Mazowsz Biuletyn Informacji Publicznej PiS