Według Ewy Kopacz kolejny raz zgodziliśmy się zacisnąć pasa.
Zmodyfikowano: 07-10-2015

W wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" premier Ewa Kopacz stwierdziła, iż "Polacy zgodzili się zacisnąć pasa" i dlatego może przekazać dodatkowe 2 miliardy złotych na podwyżki dla urzędników. Wiele osób zareagowało oburzeniem na te słowa, ponieważ nikt nie był raczej pytany o zdanie w tej kwestii.

Przed opublikowaniem artykuły w GW, raczej nikt nie słyszał w żadnym orędziu Pani Premier o potrzebie zaciskania pasa, aby umilić życie urzędnikom. Nikt o zdrowych zmysłach nie che aby, aby sfera budżetowa miała głodowe pensje, ale na pewno nie ma zgody u ludzi cieżko pracujacych w sektorze prywatnym na to by ich  kosztem dopieszczać przed wyborami prorządowe urzędy. Do tej pory ani razu rząd nie konsultował ze społeczeństwem, abym  podwyżki podatku VAT,  zgody na podwyżkę składek ZUS, grabież OFE. Dlaczego więc dowiadujemy się, że jacyś bliżej nieokreśleni przedstawiciele Narodu zgodzili się na rozdawnictwo publicznych pieniędzy? Miejmy nadzieję, że taka bezkarność władzy zakończy się po 25 paździenika. 

foto: European People's Party EPP (Flickr.com / CC by SA 2.0)

Komentarze


Czytaj także:

LechKaczynski.org Ruch Społeczny im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego Alternatywa Pol(s)ka bez kompleksów Program PiS 2014 Klub Parlamentarny Prawa i Sprawiedliwości Grupa Europejskich Konserwatystów i Reformatorów PiS.tv Prawa Strona Północnego Mazowsz Biuletyn Informacji Publicznej PiS