Wielki sukces rządu - do szkół powrócą drożdżówki!
Zmodyfikowano: 02-10-2015

Rząd Ewy Kopacz najpierw wprowadził bardzo restrykcyjną ustawę zabraniającą sprzedaży bardzo wielu produktów na terenie szkoły, teraz bohatersko walczy o ich powrót. Symbolem tych zmagań stała się drożdżówka, tak bohatersko "obroniona" przez Minister Kluzik- Roztkowską. W sumie władza zajmuje się "problemami", które sama sobie stworzyła, produkując kolejnego bubla legislacyjnego. Ta absurdalna sytuacja jest zapewne  kolejną zasłoną dymną mająca skutecznie odwrócić uwagi opinii publicznej.  Powód? Być może chodzi o zatuszowanie afery źle przygotowaną aukcją na częstotliwości LTE, które dla Polski mogą skończyć się procesami i odszkodowaniami na ogromne kwoty.

"Wynegocjowałam wczoraj z ministrem zdrowia powrót drożdżówek. Będę negocjować również kawę. Chciałabym także, aby można było dodawać trochę więcej soli do ziemniaków" – oświadczyła w RMF FM Joanna Kluzik-Rostkowska. Przedstawiciel rządu Ewy Kopacz w randze ministra. Ale niech te samoośmieszenie władzy, nie przesłania nam wiele poważniejsze  sprawy. Mam tu na myśli chociażby ujawnione dwa dni temu nowe taśmy z nagraniami rozmów rządowych polityków, czy kłopoty Polski wywołane przez Ministra Halickiego. Z ich treści można wywnioskować, że członkowie rządu i wysocy przedstawiciele władzy wiedzieli o przekrętach dokonywanych przez swoich bezpośrednich podwładnych, ale nie specjalnie na to reagowali. Niejednokrotnie starali się też pomagać w tuszowaniu ujawnionych nieprawidłowości, czy też odsuwać od siebie podejrzenia wszelkimi dostępnymi metodami.

 

źródło:niewygodne.info.pl

Komentarze


Czytaj także:

LechKaczynski.org Ruch Społeczny im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego Alternatywa Pol(s)ka bez kompleksów Program PiS 2014 Klub Parlamentarny Prawa i Sprawiedliwości Grupa Europejskich Konserwatystów i Reformatorów PiS.tv Prawa Strona Północnego Mazowsz Biuletyn Informacji Publicznej PiS