Ewa Kopacz zdradziła nie tylko Polaków ale i sąsiadów.
Zmodyfikowano: 24-09-2015

Ewa Kopacz obiecywała Polakom, że w Brukseli będzie walczyła o zniesienie nakazu przyjęcia odgórnych "kwot" islamskich imigrantów. Do negocjacji wyznaczyła  Ewa Kopacz katechetkę, której poziom intelektualny jest powszechnie znany. Pani Minister, która saaodzielnie nie potrafiła wykrztusić z siebie zdania i była zdalnie sterowana przez telefon, na wyraźne polecenie Premier wystawiła do wiatru państwa Grupy Wyszehradzkiej, oraz nas zwykłych Polaków.

Wśród najbliższych sąsiadów po głosowaniu w sprawie uchodźców będziemy przede wszystkim nieodpowiedzialnymi zdrajcami. Narodem bez honoru, którego przedstawiciele najpierw ustalają jedno, twarde i wspólne z innymi partnerami stanowisko, które miało być silnym, środkowoeuropejskim głosem w UE, a potem  na arenie międzynarodowej, na skinienie Angeli Merkel zmieniamy zdanie jak chorągiewka.  Tak wygląda profesjonalna i przemyślana polityka zagraniczna wg Platformy Obywatelskiej. Liderem regionu przestała być Polska, stały się nim de facto Węgry, z nieustepliwym i odważnym premierem Orbanem na czele.

 Ekipa Ewy Kopacz zdradziła również nas zwykłych Polaków. Publicznie obiecywała, że na szczycie w Brukseli będzie się sprzeciwiać przyjęciu do Polski odgórnie narzuconych "kwot" islamskich imigrantów. Gdy jednak przyszło co do czego, to niemal natychmiast zgodziła się na forsowaną przez polityków struktur europejskich propozycję. W praktyce oznacza to, że rząd Polski działa na korzyść Niemiec wbrew woli większości Polaków.
Czy 25 paździenika pokażemy PO czerwoną kartkę i ukarzemy za brak liczenia się ze zdaniem Suwerena czyli Narodu?

 

Komentarze


Czytaj także:

LechKaczynski.org Ruch Społeczny im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego Alternatywa Pol(s)ka bez kompleksów Program PiS 2014 Klub Parlamentarny Prawa i Sprawiedliwości Grupa Europejskich Konserwatystów i Reformatorów PiS.tv Prawa Strona Północnego Mazowsz Biuletyn Informacji Publicznej PiS