List Hanny Gronkiewicz - Waltz do Mieszkańców Wesołej
Zmodyfikowano: 10-07-2015

Hanna Gronkiewicz- Waltz zabiegając o głosy mieszkańców Wesołej przed wyborami AD 2006 wystosowała do nas list dotyczący przebiegu Wschodniej Obwodnicy Warszaw. W obliczu faktów, politycy i samorządowcy z PO (z wyjątkami) zabiegają usilnie o przebieg WOW przez Wesołą (wbrew stanowisku Rady Dzielnicy) w wariancie tzw. czerwonym, przecinającym Wesołą w okolicach I-go Praskiego Pułku oraz w dużej mierze nieszczący osiedle Zielona. Sami Państwo zobaczcie co warte są obietnice Platformy Obywatelskiej.

Przedstawiamy pełny teskt odezwy Pani Prezydent

Szanowni Państwo

Drodzy Mieszkańcy Dzielnicy Wesoła,

 

Nawiązując do mapy "Warszawa moich marzeń", przedstawiającej wizję najważniejszych inwestycji w Warszawie oraz obietnicy rozwiązywania kontrowersji związanych z ich realizacją wspólnie z lokalnymi społecznościami, chciałabym przedstawić Państwu swoje stanowisko w sprawie najbardziej bulwersującej mieszkańców Dzielnicy, a mianowicie Wschodniej Obwodnicy Warszawy przez Wesołą.

Na mojej mapie marzeń całej Warszawy przedstawiony został wariant IIIA GDDKiA, który został pozytywnie zaopiniowany przez obecne władze Warszawy i umieszczony, na wniosek pełniącego obowiązki Prezydenta Warszawy, w "Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego m.st. Warszawy", zatwierdzonym przez Radę Warszawy w sesji 10 października br. Wiem jednocześnie, że toczy się procedura wyboru wariantu przebiegu WOW, a jednym z nich jest wariant samorządowy, autorstwa Rady i Zarządu Dzielnicy Wesoła, który moim zdaniem jest najlepszym wariantem, tworzy najmniej konfliktową wersję, wykorzystującą zdegradowane tereny byłego poligonu wojskowego i nawiązującą do planowanego przebiegu drogi głównej z Wołomina do Szosy Lubelskiej.

 

Chciałabym Państwa zapewnić, że pełniąc funkcję Prezydenta Warszawy będę podejmować decyzje zdecydowanie i odważnie, dlatego też pragnę zadeklarować moje poparcie dla wariantu W3 przebiegu WOW przez teren poligonu. 

 

Warszawa 20 października 2006                                                                                     Hanna Gronkiewicz - Waltz

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Robert - 2015-08-09 19:57:27
W sprawie studium dla Warszawy i raportów dotyczących WOW powinno być wszczęte postępowanie w sprawie niedopełnienia obowiązków służbowych
dali - 2015-07-19 22:56:40
Gronkiewicz to suka, a całe to Peło to same wredne i zakłamane sukinsyny.
Mieszkaniec Dz. Wesoła - 2015-07-18 12:08:12
Perfidne oszustwo p. Gronkiewicz Waltz spowodowało,że mieszkańcy dzielnicy Wesoła w większości zagłosowali na nią w wyborze na prezydenta Warszawy .Bezczelnością było to ,że tuż po wyborach ta sama pani w wywiadzie do Gazety Wyborczej wypowiedziała się , że najlepszym wariantem obwodnicy , będzie wariant przez Wesołą , a ona będzie pilnowała , aby zachowano wszystkie zabezpieczenia dotyczące wpływu na środowisko.Tylko na tym przykładzie widać ignorancję PO wobec społeczeństwa .Wesołej nadal grozi tzw obwodnica , która ma "obwodzić " przez środek dzielnicy.Gdzie są tzw wesołowkie vipy którzy mieli bronić mieszkańców przed niepowetowanymi skutkami eksploatacyjnymi tej drogi autostradowej.
Mam nadzieję ,że mieszkańcy w żadnych wyborach nie zagłosują na tych oszustów.

Czytaj także:

LechKaczynski.org Ruch Społeczny im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego Alternatywa Pol(s)ka bez kompleksów Program PiS 2014 Klub Parlamentarny Prawa i Sprawiedliwości Grupa Europejskich Konserwatystów i Reformatorów PiS.tv Prawa Strona Północnego Mazowsz Biuletyn Informacji Publicznej PiS