Książki, które musisz przeczytać - uruchamiamy akcję "przeczytaj i podaj dalej"
Zmodyfikowano: 25-09-2015

Przed wyborami należy przeczytać wiele książek, które pomogą nam zdobyć pełen obraz III RP. Dlatego pragniemy udostępnić Państwu pierwsze dwie pozycje, które należy obowiązkowo przeczytać. Jeżeli są Państwo zainteresowani lekturą  tych książek, a potem podanie ich dalej, kolejnym czytelnikom zapraszamy do kontaktu pod nr 504188775. Książki czekają, ilość ograniczona.

Pierwsza z nich to " Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego", książka której nie trzeba reklamować, a  o której zrobiło się szczególnie głośno w trakcie kampanii prezydenckiej.
Wojciech Sumliński postanowił efekt swojej wieloletniego śledztwa dziennikarskiego przedstawić w formie książki.
Książka ta  zawiera ogromną ilość wstrząsających faktów, ich wymowa jest przerażająca, odbiera resztki zaufania do państwa i jego instytucji. Książkę niewątpliwie warto przeczytać, choć dla wielu może to być spory szok.

niebezpieczne-zwiazki-bronislawa-komorowskiego-b-iext28273195_1

Kolejna pozycja to "Tajne akta S." Jurgena Rotha. Autorem tej książki jest Niemiec  i uznany dziennikarz śledczy. Roth  analizuje to, co się wydarzyło 10 kwietnia 2010 roku w Smoleńsku w kontekście działań rosyjskich  w ciągu ostatnich kilkunastu lat.   Jürgen Roth jest bardzo sceptyczny wobec ustaleń komisji MAK, ale także polskiej komisji Millera.  Pokazuje stygmatyzację i ośmieszanie naukowców współpracujących z Zespołem Parlamentarnym ds. wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej Antoniego Macierewicza,  umiejszajac ich dorobek naukowy i kompetencje. Autor w odróżnieniu od polskich dziennikarzy głównych mediów nie podchodzi do sprawy Smoleńska w sposób emocjonalny; za to  dokładnie analizuje fakty i stawia pytania. W książce nie ma stronniczości ale chłodne stwierdzenie, że wokół śmierci Prezydenta Kaczyńskiego i pozostałych 96 jest wciąż wiele niejasności i sprawa powinna być sumiennie wyjaśniona. Roth nie stawia tezy, że miał miejsce zamach, i nie  obarcza winą pilotów, wskazuje jednak, że w świetle dotychczasowej wiedzy hipoteza o zamachu lepiej pasuje do zgromadzonych dowodów i ustalonych faktów, niż trzymanie się wersji MAK czy polityków PO. Dodatkowo  poruszana jest sprawa zestrzelenia malezyjskiego samolotu pasażerskiego po inwazji na Ukrainę, a autor doszukuje się analogii w postepowaniu służb rosyjskich.tajne akta s
Książkę z pewnością warto przeczytać: porządkuje dotychczasowy stan wiedzy, dla nas jest ciekawym spojrzeniem człowieka z zewnątrz nie uwikłanego w nasze wewnętrzne spory..

Komentarze

Diva - 2015-07-09 22:08:55
Książki obie super, naprawdę dają duzo do myślenia. wszyscy zachwycają się książką Sumlińskiego, ale na mnie większe wrażenie robą 'Tajne kata S."
Polecam, polecam, polecam, gorąco polecam
Elżbieta - 2015-07-09 21:56:51
Polecam przeczytać Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego. Tu wyrażnie widzimy w jak niebezpiecznym kraju żyjemy. Od ksiązki nie można sie oderwać. Mój wielki szacunek dla Pana Sumlinskiego
Vojtek - 2015-07-09 09:28:13
Zgadzam się, koniecznie trzeba je przeczytać. Taka dawka wiedzy przydałaby się lemingom, może wtedy zasłona spadłaby im z oczu.

Czytaj także:

LechKaczynski.org Ruch Społeczny im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego Alternatywa Pol(s)ka bez kompleksów Program PiS 2014 Klub Parlamentarny Prawa i Sprawiedliwości Grupa Europejskich Konserwatystów i Reformatorów PiS.tv Prawa Strona Północnego Mazowsz Biuletyn Informacji Publicznej PiS