Wpis Pawła Kukiza na FB
Zmodyfikowano: 19-05-2015

Wpis Pawła Kukiza na FB:


Przez kilka ostatnich dni - z wiadomych względów - bardzo powierzchownie obserwowałem to, co dzieje się na "scenie" politycznej. Właściwie to tylko tę debatę obejrzałem. Reszta do mnie za bardzo nie docierała.

Dziś od 5-tej rano monitorowałem net i zobaczyłem m.in. to: najnowszy-sondaz-dla-faktow-komorowski-wygrywa-w-drugiej-turze... I zdębiałem. Zrozumiałbym jeszcze remis albo jakąś minimalną przewagę jednego czy drugiego kandydata, ale tak wysoki wynik Komorowskiego świadczy albo o manipulacji sondażem, albo o ogromnej podatności na manipulację naszego Narodu.

Od nas będzie zależało co się zdarzy. Od woJOWników.
Do sztabów pana Dudy i pana Komorowskiego wysłaliśmy oficjalne listy z zaproszeniem na debatę w Lubinie. Maksymalnie do jutra rano czekam na oficjalne odpowiedzi. Wiem, że pan Duda jest gotów na spotkanie, a pan Komorowski wstępnie odmówił, ponieważ uważa, że ja takiej debaty nie powinienem prowadzić. Zaproponowałem więc, że debatę poprowadzi w naszym imieniu redaktor naczelny "Super Ekspresu", pan Sławomir Jastrzębowski. Po pierwsze jest dziennikarzem niezależnym (od kiedy pamiętam walił tak w jednych, jak i w drugich), a po drugie "SE" to chyba jedyny jeszcze POLSKI dziennik wysokonakładowy.

Dalsze moje kroki zależą od tego, jaką otrzymam dziś odpowiedź. Jedno jest pewne - nie zamierzam siedzieć cicho aż do 24 maja. Dzieją się zbyt ważne dla Polski sprawy.

Dobrego Dnia, Przyjaciele.

P.S. 
Wszystkim bardzo dziękuję za kondolencje. A teraz - do boju. Ojciec by mi nie wybaczył zaniechania. Był tytanem pracy.

Komentarze

Rawicz - 2015-05-20 09:49:33
Może nie w całości popieram program A.Dudy ale jest to początek wzbudzenia entuzjazmu w społeczeństwie, inaczej nastąpi marazm i stagnacja. Wykorzystaj to Panie Kukiz, idź za ciosem, czas na zmiany.

Czytaj także:

LechKaczynski.org Ruch Społeczny im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego Alternatywa Pol(s)ka bez kompleksów Program PiS 2014 Klub Parlamentarny Prawa i Sprawiedliwości Grupa Europejskich Konserwatystów i Reformatorów PiS.tv Prawa Strona Północnego Mazowsz Biuletyn Informacji Publicznej PiS